Бітумна  черепиця  отримала статус одного із найпопулярніших матеріалів завдяки своїй унікальній властивості – гнучкості. Це єдиний покрівельний матеріал, що може підлаштуватися під форму покрівельних елементів та при цьому не давати багато залишків. Окрім того, м’яка черепиця характеризується як довговічний та доволі надійний матеріал.

Про особливості застосування

Використання бітумної черепиці найбільш актуальне у випадку, якщо дах має нестандартні геометричні форми та елементи. Однак і в інших випадках цей покрівельний матеріал часто застосовується через вагомі переваги виробу.

До них відносять:

  • зручний монтаж та бездоганний результат у вигляді цілісного покриття, що унеможливлює проникнення вологи чи опадів у простір під дахом та подальший вплив на утеплювач чи інші складові покрівлі;
  • великий вибір кольорів та форм, в яких може бути виготовлена м’яка покрівля. Завдяки різноманіттю продукції багато домовласників знаходять цікаві варіанти та з їх допомогою створюють неймовірно гарні покрівельні конструкції;
  • міцна основа та захист від більшості негативних факторів зі сторони зовнішнього середовища.

Використання можливе в різних умовах, незалежно від особливостей клімату. В цьому і полягає привабливість виробу, адже він завжди залишається актуальним. Навіть через роки служби, коли вже хотілося б оновити зовнішній вигляд покрівлі, сам матеріал виглядає чудово. Не відбувається втрати кольору, немає плям, що могли б вигоріти на сонці та інших зовнішніх дефектів. Бітумна черепиця має гарний захист декоративних даних.

В складі матеріалу маємо склохолст – це полотно із тонких скляних ниток, які витягуються за інноваційною технологією та створюють майбутню основу для покрівельного матеріалу. На цей склохолст наноситься бітум, що являє собою смолоподібний продукт. Таке просочення бітумом формує надзвичайно міцну основу для бітумної черепиці і далі лишається лише оформити зовнішній вигляд шляхом нанесення крихти з натурального каменю.

Підсумувавши, можемо сказати, що бітумна черепиця – це три головні складові:

  • склохолст,
  • бітум
  • базальтова посипка.

Звісно, матеріал ще обробляється додатковими розчинами та для фіксації всіх елементів використовується акрилова глазур. Також передбачена наявність частини гонту, яка клеїться без додаткового нанесення клею.

3 головні переваги м’якої покрівлі

По-перше, бітумна черепиця має невеликий ваговий показник, що сприяє легкому монтажу та не створює додаткових вимог до кроквяної конструкції.

По-друге, за тривалістю служби це один із найбільш довговічних матеріалів.

По-третє, це найкращі шумопоглинаючі властивості, тому це буде найтихіша покрівля з усіх можливих варіантів.

Ще цінується можливість легкого ремонту покрівлі із бітумної черепиці, її бездоганний вигляд та те, що вона не підтримує горіння.

Про інші переваги виробу ви можете дізнатися у С-Кровля, продавця якісної, сучасної та довговічної бітумної черепиці.

*на правах реклами