Переговори щодо урядової коаліції в Німеччині – відклали. Зустріч політсил, що почалася на вихідних зайшла в глухий кут після обговорення міграційного питання. Суперечності в питанні біженців були й раніше. Тому блок Ангели Меркель не зміг домовитись із партією зелених та сформувати так звану коаліцію «Ямайка»

Проте цього разу соціал-демократи не припиняють переговорного процесу і заявляють про готовність до компромісу. Але впродовж десятигодинної зустрічі його досягнути так і не вдалося. Представники партій обговорювали міграційне питання, політику ринку праці та сфери охорони здоров’я.

Соціал-демократи кажуть, що не змогли просунутись у питанні возз’єднання сімей біженців з низьким ступенем захисту. Християнсько-демократичний союз і Християнсько-соціальний союз виступають за суворі обмеження цієї програми. Адже саме завдяки їй в країні велика кількість мігрантів. Це викликає незадоволення у демократів.

Спроби сформувати більшість у Бундестазі тривають вже четвертий місяць. Це найдовша коаліціада з часу Другої Світової Війни.