Протягом двох днів баскетболісти “Старого Луцька…” виборювали перемогу у Кривого Рогу. На майданчик вийшла основа команди, проте без Дмитра Кунчика. Той нещодавно отримав мікротравму.

Із перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що ігри не будуть легкими. У першому матчі  рахунок відкрили луцькі спортсмени, однак протягом гри обидві команди були рівними. Ніхто не збирався поступатися очками. Проте дуже вдалою для наших баскетболістів стала остання чверть. Завдяки старанням “кепа” “Старого Луцька…”, Едуарда Федчука нашій командні вдалося перемогти. Він грав протягом сорока хвилин без замін. Також відзначився “дабл даблом” Дмитро Швагринський. Фінальним свистком арбітр зафіксував перемогу лучан: 83-74.

Друга гра стартувала так само успішно для підопічних Володимира Журжія. Проте вже швидко ініціативу у свої руки перебрали суперники. Баскетболісти “Кривого Рогу” впевнено атакували й закидали у сітку із різних дистанцій. Зрештою, вирішальною була третя чверть. На четвертій десятихвилинці нашій команді не вистачило і фізичних сил. Так і не дограли гру Швагринський та Карпенко. А Коцько та Дейна грали із чотирма фолами.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей із рахунком 69-80. Найрезультативнішим гравцем став Дмитро Швагринський, у його активі 17 очок.

Щоби перемогти, потрібно шукати правильні моменти. Команда із цим не впоралася – прокоментував програш віце-президент “Старого Луцька…” Дмитро Чайковський.

Не вистачило команді й креативності Дмитра Кунчика, – додає віце-президент. Каже –  гравець планує виступати уже на наступних іграх у Миколаєві.