“Старий Луцьк-Університет” боровся із лідером чемпіонату з Кам’янського. Наші спортсмени зустрілися із “Прометеєм” на домашньому майданчику.

Перший матч господарі розпочали дуже вдало. Їм вдалося відірватися від “червоних” більше, як на десять очок. Утім, наступні дві чверті не були настільки результативними для наших баскетболістів .

“Прометей” набирав швидкість і влучав у кільце частіше. Остання “десятихвилинка” була вирішальною. Наша команда перелаштувалася на зонний захист, що було для суперників неочікуваним.

Лучани кілька разів скорочували різницю у рахунку, однак перемогти не вдалося. Гра завершилася із рахунком 54-75.

Найрезультативнішим у складі нашої команди став Володимир Коцько. У його активі одинадцять очок.

Другий матч обидві команди розпочали активно. Так, наш Дмитро Швагринський зумів набрати за півтори хвилини дев’ять очок. Утім гості із Кам’янського точно не відставали. Гравці реалізовували кидки різної дальності, завдяки чому і набирали все більше очок.

У другій чверті лучанам вдалося дещо скоротити відставання. Коцько, Швагринський та Дейна впевнено влучали свої кидки. Однак завдяки замінам суперники все далі втікали від “Старого Луцька…”. Зрештою, лідер чемпіонату таки виборов впевнену перемогу: 47-88.

Не можна виходити грати навіть проти такого суперника і не розраховувати на перемогу, – коментує наставник лучан. Утім “Прометей” на голову вище.

Наступні поєдинки чекають на “Старий Луцьк…” уже за кілька днів.