«Старий Луцьк-Університет» випробував свої сили із «Маріуполем».

Перший матч завершився впевненою перемогою луцьких господарів. Із перших хвилин поєдинку наші баскетболісти збільшували рахунок «триочковими». Незважаючи на бажання гостей змінити хід гри, лучани все ж професійно працювали в атаці.

Вирішальною була остання чверть. Тоді, після влучних штрафних Максима Дейни, «Старий Луцьк…» відірвався на двадцять очок. Наставник нашої команди, Володимир Журжій, дав можливість показати себе молодим гравцям. Ті якісно впоралися із цим завданням.

Фінальна сирена зафіксувала таку бажану перемогу «Старого Луцьку» 83-59. Найрезультативнішим гравцем став досвідчений Дмитро Швагринський. У його активі – 19 очок.

Другий ігровий день був не таким вдалим для підопічних Володимира Журжія. Наші баскетболісти не змогли подвоїти перемогу.

Гра стартувала із вдалих штрафних Володимира Коцька. Утім, «Маріуполь» із відповіддю не забарився. Різниця у рахунку була не на користь лучан. Поліпшити ситуацію намагалися Дмитро Кунчик і Максим Дейна, однак суперники не поступалися. Команда із Маріуполя впевнено атакувала і набирала очки. Гра завершилася поразкою «Старого Луцька…»: 63-83. Найрезультативнішим у другому матчі був Володимир Коцько із 15-ма очками.

На післяматчевій прес-конференції гравці і тренери поділилися враженнями про матчі.

Гравець “Старого Луцька…” Володимир Коцько констатував – поразка у другий день була через те, що луцька команда не змогла передбачити зміну тактики суперників.

Деякі гравці були не на своїх позиціях і це теж вплинуло на результат, – прокоментував гру підопічних Володимир Журжій.

Наступні ігри «Старого Луцька…» відбудуться уже за тиждень із лідером Вищої ліги – «Прометеєм» із Кам’янського.