Благодійний фонд “Європейський вектор”  та агропромислова група “Пан Курчак” закупили для області 3000 медичних масок та 50 захисних костюмів. Їх розподілили по населених пунках. Допомогу передають місцевій владі. 

Про це у коментарі 12 каналу розповіла керівниця благодійного фонду “Європейський вектор”  Світлана Наумук. 

“Ми віддаємо маски і костюми місцевій владі. Ми вважаємо, що їм краще видно як господарям, де вони потрібні: чи можливо дати в поліцію чи в служби, які будуть проводити комунальні роботи. Тобто в нас 50 костюмів. Ми на свіх розподілили по 10 на територію”, –  пояснює керівниця благодійного фонду “Європейський вектор” Світлана Наумук.

У п’ятницю, 10 квітня,  маски і костюми передали селищному голові Торчина. Він каже, така допомога була неабияк потрібна громаді.

“Частину ми віддамо нашій лікарні, первинці. В Торчині дуже багато закладів, які цього потребують і об’єктів, які мають дезінфікуватися, тому дуже приємно, що фонд допомагає Торчину. Я хочу подякувати від всієї громади Сергію Васильовичу Мартиняку, так як я знаю це він опікується фондом, не дивлячись на те, що сьогодні він вже не є народним депутатом. Але він завжди нас підтримує. Спасибі йому за сьогоднішню підтримку і взагалі за постійну підтримку громади в усіх питаннях”, – каже торчинський селищний голова Юрій Кревський. 

В Торчин передали  пів тисячі медичних масок. Інші – в Турійськ, Локачі, Берестечко і Горохів. В ці населені пункти завезуть і по 10 захисних костюмів.