Головний клінічний військовий госпіталь у Києві отримав 200 захисних костюмів для медичних працівників, а також дитячі малюнки та великодні паски для поранених воїнів.

Захисні костюми купив Фонд Порошенка та компанії РОШЕН. Передала їх особисто Марина Порошенко.

“Цього року в Україні Великдень буде проходити у дуже важких умовах, коли у нас одночасно йде боротьба на два фронти. На Сході країни, де наші герої військовослужбовці захищають цілісність і незалежність України. Другий фронт – у лікарнях, де наші медики стоять на захисті здоров’я і життя українців”, – зазначила вона.

У госпіталі пояснили, що костюми захисту будуть використовуватися лікарями, які оглядатимуть пацієнтів з підозрою на коронавірус.

“Ці засоби захисту будуть надані в тому числі у військових частин, де є медична служба. Пасхальні куличі – це також моральна психологічна допомога, яка допомагає нашим пацієнтам, які знаходяться на лікуванні, швидше одужати”, – розповів начальник Національного військово-медичного клінічного центру “Головний клінічний військовий госпіталь” Анатолій Казимирчук. 

Що ж до пасок, то їх дружина п’ятого президента випікала власноруч із доньками.

“Ми з моїми доньками власноруч випікали ці паски, щоб наші військовослужбовці, які через поранення не можуть зустрічати і святкувати Великдень зі своїми родинами, відчули те диво паски і нашу вдячність”, – пояснила Марина Порошенко.