У Нововолинську центральну міську лікарню передали потужний аналізатор газів крові. Обладнання доставив Волинський обласний благодійний фонд «Європейський вектор».

Головний лікар Віктор Мороз медзакладу розповідає, що цей апарат неабияк допоможе в лікуванні важких випадків захворювання.

«Це надзвичайно важливо для лікування важких хворих, тих хворих, які знаходяться на штучній вентиляції легенів. Для того, щоб можна було провести корекцію лікування і оцінити те лікування, яке проводилось, дізнатитись наскільки воно ефективне», – наголосив він.

За 90 секунд цей апарат визначає важливі параметри крові: електроліти, насиченість крові вуглекислим газом та киснем, глюкозою тощо.

«Для лікування важких хворих цей апарат незамінний. Апарат вже підключений і проведено навчання лікарів», – додав головний лікар.

За словами міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова, про медиків тут також дбають:

«Ми заплатили медикам потрійну заробітну плату, які безпосередньо працюють з цією хворобою. З 9 квітня ми і харчуємо медиків наших. І взагалі придбано два ШВЛ додатково»

Міський голова додає, що медицині міста значно допомогли меценати.

«Я хочу подякувати Сергію Васильовичу Мартиняку за цей апарат, який пішов До Нововолинська, а не до Луцька. І за ці костюми, які сьогодні ми придбали. А сьогодні, до речі, крім цього апарату ще змонтовано дві рамки для дезінфекції цих костюмів», – подякував Віктор Сапожніков.

Крім аналізатора, лікарні передали 25 багаторазових захисних костюмів для лікарів. Самі ж благодійники розповідають, що розуміють ситуацію і допомагають чим можуть.

«Наші люди, наше місто. Ми тут працюємо і стараємось для міста. Всім, чим ми можемо, ми допомагаємо. І хочемо якнайшвидше вийти з цієї ситуації», – зазначив представник Агропромислової групи «Пан Курчак» Руслан Остропольський.

Благодійники запевняють, що будуть і надалі допомогати нововолинській лікарні технікою та необхідними засобами захисту. Як повідомила керівниця благодійного фонду «Європейський Вектор» Світлана Наумук, загалом на допомогу з короновірусом компанія «ПанКурчак» витратила вже понад мільйон гривень.

Обладнання для Нововолинська

Тим часом у Нововолинську продовжують боротись з пандемією коронавірусу. Значно допомагають у цьому благодійники. Цього разу для Центральної міської лікарні придбали потужний аналізатор газів та електролітів крові. Апарат покликаний пришвидшити та зробити лікування ефективнішим. Більше про забезпечення нововолинських медиків та нове придбання, – у сюжеті Марії Вавринюк.

Gepostet von 12 Канал am Donnerstag, 14. Mai 2020