Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури у Львівський обласний госпіталь. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків і необхідне при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірсноі хвороби. 

За словами заступника Генерального директора госпіталю Романа Середича, медзаклад є установою першої лінії. Тобто у разі, коли спеціалізована інфекційна лікарня Львова не буде справлятися через сплеск захворюваності, пацієнтів будуть розміщувати в госпіталі. Тож обладнання для діагностики та інтенсивної терапії вкрай необхідне.

«Хочу подякувати нашим друзям, можна сказати, тому що ми вже пліч-о-пліч зустрічаємо виклик не вперше. Зараз, на жаль, людство і зокрема наша Львівщина стикається з проблемою хворих на коронавірусну інфекцію. Дякуючи волонтерам, депутатам ми отримуємо найнеобхідніше. Все, що привезли сьогодні, це дуже добре обладнання для надання медичної допомоги хворим», – наголосив представник медустанови.

«Сьогодні дуже важливо, щоб всі небайдужі об’єднали свої зусилля перед бідою, яка прийшла на нашу землю. І сьогодні ми, представники «Європейської Солідарності», за допомогою Благодійного Фонду Порошенка маємо можливість передати для Львівщини обладнання, яке точно краще підготує і цей госпіталь, і всю систему охорони здоров’я до зустрічі із викликом пандемії. Я переконаний, що такий добрий приклад має бути підтриманий всією Україною. Все суспільство повинно об’єднатися в боротьбі з загрозою, яка сьогодні прийшла на нашу землю», – зазначив народний депутат Олег Синютка.

«Це великий перелік медичного обладнання, яке ми привезли від фонду Петра Порошенка на Львівщину. Так само ми будемо надавати допомогу іншим лікарням. Ми стикнулися з тим, що в лікарнях по всій Україні дуже часто немає елементарного:  у лікарів немає елементарних масок чи одноразових халатів», – наголосив народний депутат Микола Княжицький.

Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи – це основний медзаклад області, в якому надається спеціалізована медична допомога інвалідам та ветеранам війн. З 2014 р. госпіталь став центром медичної, психологічної та фізичної реабілітації учасників антитерорестичної операції, в ньому функціонує електронний Реєстр демобілізованих учасників АТО області.