У санаторій “Дачний” завітали благодійники з фонду “Дитяча місія. України”. Їхні візити у медзаклад – це завжди радісна та приємна звістка і для пацієнтів, і для персоналу.

Цього разу на невеличкому святі побували і журналісти 12 каналу.

Подарунки – і для старших, і для малечі, все необхідне. Добру справу роблять вже не вперше.

“Наша основна мета – будувати країну, де кожен може жити гідно. Оце наша основна мета, чим ми займаємось 29 рік в Україні”, – розповідає Людмила Лонюк, директорка Волинського благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”.

Їдучи у “Дачний”, благодійники завжди беруть іграшки. Їх малеча обожнює найбільше. Привезли і два нових стільці для годування найменших. Третина маленьких пацієнтів тут з батьками. Кажуть, що завжди раді таким зручностям і турботі.

У санаторії кажуть: для своїх пацієнтів намагаються створити якнайкращі умови. Але для ідеалу треба ще трішки.

“Санаторій потребує розширення площі, санаторій потребує збільшення місць перебування пацієнтів, санаторій потребує розширення площ реабілітаційної бази. Дуже добре було б в санаторії, щоб був створений, побудований басейн. Невеликий, але для неврологічних хворих це дуже важливо”, – Олег Лопатін, директор санаторію для дітей з батьками “Дачний”.

Упродовж року у санаторії “Дачний” проходять реабілітацію більше тисячі дітей з неврологічною патологією. Усього таких в області 12 тисяч.