Із блискучою перемогою в Южному повернулися баскетболісти “Старого Луцька”. Команду “Хімік-2” обіграти двічі вдалося вперше.

Суботній поєдинок розпочався незначною перевагою суперників в рахунку, однак їм не вдавалося реалізовувати штрафні кидки. Лучани швидко активізувалися й почали захищатися щільніше та агресивніше. Вони тримали гру під контролем і врешті довели її до перемоги. Перший поєдинок завершився із рахунком 64-73.

Вже з першого тайму “Старий Луцьк” почав домінувати у недільному матчі – влучали з різних дистанцій. Ледь не вдвічі більше очок мала команда після третього тайму. Перемогу лучан із рахунком 55-87 зафіксувала фінальна сирена.

Із двома перемогами в боротьбі з “Хіміком” у Южному лучани повернулися вперше. За словами головного тренера команди, на успішний результат обох поєдинків неабияк вплинула образлива поразка у першій грі сезону.

Блискучу перемогу “Старий Луцьк” не святкує, адже попереду – нелегкі поєдинки та не менш сильні суперники. Вже наполегливо готуються до наступних ігор. У ці вихідні баскетболістів чекають домашні матчі із “Львівською політехнікою”.

16 та 17 жовтня приходьте підтримати нашу команду в обласній дитячій юнацькій спортивній школі або ж вмикайте трансляцію 12 каналу.