Боратин назвали спортивним селом року в Україні. Таке звання населеному пункту, що під Луцьком присвоїли в рамках всеукраїнського соціального проекту “Сільський ревізор”.

У серпні 2017 року експерти проекту побували у Боратині та оцінили його інфраструктуру. Село отримало 63 бали з 65 можливих, а заразом – шанс позмагатись за звання села року в Україні, яке обирали голосуванням в інернеті. Головну нагороду боратинці не виграли, натомість їх визнали кращими в сільському спорті.
Десять років тому у Боратині збудували спортивний комплекс площею майже п’ять гектарів. Тут – велике футбольне поле та три міні-майданчики для футболу, волейболу, баскетболу, зал для танців та аеробіки. У планах – будівництво залу для ігрових видів спорту. Утримання такого об’єкту – справа не з простих. Лише один кілограм спеціальної футбольної трави коштує 200 гривень, а щовесни тут сіють 50-60 кілограмів.
У Боратині займаються п’ять дорослих футбольних команд, одна юнацька та чотири дитячі. Також є секції з волейболу, туризму, танців. Цьогоріч на спорт сільська рада планує витратити 250 тисяч гривень. А в перспективі – збудувати спортивні центри в інших селах боратинської громади.