Демонтаж кіосків. На черговому засіданні виконкому погодили проекти про знесення восьми МАФів, які встановлені без дозволів.

Знаходяться вони в різних частинах міста. Це і Конякіна, і Гордіюк, і Львівська, і Ковельська.

Обидва кіоски вже не працюють. Стан у них, м’яко кажучи, не найкращий. Біля однієї зі споруд, територія буквально всипана сміттям.

Жовтий кіоск з шавермою не показуйте в цьому закадрі!)) Також два кіоски планують прибрати з вулиці Володимирської. Вони майже поруч. В одному з них продавали квас, в іншому – цигарки, воду та інші товари. Місцеві жителі “за” те, щоб ці МАФи таки прибрали, бо там, мовляв, постійно багато покупців і вони смітять.

Однак, чоловік все ж нарікає, що зносять лише два МАФи. Бо тут стоїть ще й третій торгівельний фургон, в якому готують шаурму. Він під демонтаж не потрапив, хоча нарікань місцевих було чимало.

На демонтаж власники кіосків мають п’ять днів.

У Луцькраді запевняють, що це не останні демонтажі кіосків. Згідно з новою схемою розміщення МАФів, яку розробляє управління архітектури, кількість тимчасових споруд у місті повинна скоротитись до тридцяти відсотків. Прийняття нової концепції запланували на жовтень. Також в управлінні вже складають вимоги до зовнішнього вигляду кіосків, аби всі вони виглядали більш-менш однаково та доглянуто.