Сергій Підлісний та Сергій Денисюк пішли на війну добровольцями. Обом на той час було 18, обидва отримали контузії та осколкові поранення. Повернувшись у мирне життя вирішили допомагати побратимам.

Спільно з психологинею та волонтеркою Оленою Звєрєвою створили групу швидкого реагування. Благодійник їм подарував спеціально облаштовану машину. Сьогодні цим автомобілем їдуть майже до кордону з Білоруссю допомагати Станіславу Силику.

Станіслав живе у Кортелісах, Ратнівського району. Йому потрібні дві недешеві операції, які б мали бути абсолютно безкоштовними. Але через неправильно оформлену інвалідність, вимагають 10 тисяч гривень – на ліки.

Хоча, мали б дати інвалідність, як учаснику війни. А це зовсім інші пільги. Аби прооперувати ветерана, волонтери повезли його в Луцьк.

Після того,як в справу втрутились побратими – Станіславу пообіцяли зробити все безкоштовно. Його поклали в лікарню на обстеження. А впонеділок розглянуть питання зміни групи інвалідності.

Першу операцію треба було провести ще пів року тому. Від безнадії, Станіслав хотів брати кредит. Проте друзі порадили йому звернутися до Олени Звєрєвої.

Олена запевняє, що багато бійців просто не знає, хто їм може допомогти, тому просить поширювати номер гарячої лінії –  0968450450. Сюди можна телефонувати цілодобово. Вислухають та допоможуть не тільки бійцям а й їх сім’ям.