Британія збереже свій військовий контингент на території Німеччини через російську загрозу.

За словами голови Генерального штабу Збройних сил Великої Британії генерала Нік Картер, Королівство збереже в ФРН солдат, танки, боєприпаси і паливо, щоб мати можливість швидше реагувати та стримувати своєю присутністю російську агресію в Європі. Генерал вважає, що  Росія є  чи не найбільшою небезпекою для західного світу. Особливу увагу він звернув на хакерські атаки та втручання у вибори.

«Також важливо зміцнювати наші сили на гірських військових базах. Ми активно вивчаємо збереження інфраструктури в Німеччині. Саме тому ми активно працюємо розгортаючи наші бази тут. Туди ми й направляємо наші повітряні транспортні засоби» Нік Картер, начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії

Готуючись до другої світової війни, армія Німеччини розвивала логістику – як автомобільну, так і залізничну – та тренувалась вести бої. Власне завдяки такій підготовці Гітлер і зумів так майстерно протриматись перші роки. Такі заяви військовий зробив під час своєї лекції в Королівському Об’єднаному інституті оборонних досліджень. Промова присвячена ролі Великої Британії у забезпеченні національної та міжнародної безпеки.