Народний депутат Ігор Гузь виступив категорично проти, щоб Центральній виборчій комісії дозволили проводити соцопитування і тим самим маніпулювати думкою громадян.

Про це повідомили на офіційній сторінці нардепа.

“ЦВК 30 років не проводила жодних соцопитувань. “Слуга народу” тепер запропонувала: а давайте дамо можливість проводити соцопитування ЦВК. Для чого? Щоб маніпулювати думкою громадян?Сьогодні зранку обговорили це питання. Дякую принциповим депутатам, які не голосували за це рішення, які знають, що не треба ЦВК проводити соцопитування”, – повідомив нардеп.

“Хочу застерегти представників “Слуги народу”: хлопці, не туди йдете! Якщо будете намагатися ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович. Ми — порядні люди в цьому залі. Вам цього не дано!”, – зауважив парламентар.

Гузь до Слуг народу: будете пробувати ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович!

Гузь до Слуг народу: будете пробувати ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович!Народний депутат Ігор Гузь виступив категорично проти, щоб Центральній виборчій комісії дозволили проводити соцопитування і тим самим маніпулювати думкою громадян.“ЦВК 30 років не проводила жодних соцопитувань. “Слуга народу” тепер запропонувала: а давайте дамо можливість проводити соцопитування ЦВК. Для чого? Щоб маніпулювати думкою громадян?Сьогодні зранку обговорили це питання. Дякую принциповим депутатам, які не голосували за це рішення, які знають, що не треба ЦВК проводити соцопитування.Хочу застерегти представників “Слуги народу”: хлопці, не туди йдете! Якщо будете намагатися ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович. Ми — порядні люди в цьому залі. Вам цього не дано!”, – зауважив парламентар.

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Donnerstag, 3. September 2020