Лучанин Микола Щерба дуже дбайливо ставиться до земельної ділянки у Струмівці, якою користується майже 30 років. Чоловік із захопленням розповідає про городину, яку вирощує, однак приватизувати територію до цих пір не може. Каже, він не єдиний обурений  землекористувач.

За словами чоловіка, голова Підгайцівської ОТГ посилається на те, що земельні ділянки розташовані у так званій зоні ЛЕП – ліній електропередач і депутатський корпус не може прийняти рішення. Пан Микола каже – ділянка йому необхідна тільки для садівництва.

У Підгайцівській сільській раді кажуть, що проблема із даними земельними ділянками не нова. Голова ОТГ зазначає, що люди самовільно розділили територію в районі садівничого товариства і не всі дотримувалися вимог користування земельними ділянками в зоні ЛЕП, зокрема й Микола Щерба.

Землевпорядник Віталій Копюк каже, що дані землі необхідно правильно розділити, адже кожен із користувачів має різні за обсягом ділянки: в одних дві сотих, в інших дванадцять.

Голова Підгайцівської ОТГ каже, що доля земель уже вирішена. Депутати погодилися піти на зустріч землекористувачам і погодилися дати дозвіл на узаконення частини ділянок.

Підтвердження цим словам знаходимо і в статті восьмій Поставнови кабміну “Про затвердження Правил охорони електричних мереж. Тут чітко вказано, що навіть садові будинки мають бути на відстані 25 метрів від високовольтних ліній.