У суботу, 28 листопада, будинок на Перемоги, 25 у Луцьку частково просів.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Зокрема, просідання сталось у двох квартирах. Мешканка однієї з них, Аліна Ярмощук, розповідає: у суботу зранку прокинулась і почула, як під підлогою у кімнаті шумить вода. Каже, не дуже й здивувалась, бо прориви труб були і раніше. А от страшно стало, коли зайшла до ванни.

“Словами не описати. Перший раз, коли я ступила на землю, вона просто пішла з-під ніг.  Спочатку все не здавалось таким страшним, поки воно не почало дальше просідати”, – каже вона.

У сусідній квартирі тріщинами вкрилась міжкімнатна стіна. Двері перекосились і тепер погано відкриваються. Мешканці обох квартир пов’язують просідання з регулярними проривами на мережах

“Треба значить замінити труби. Ми ж то платимо за утримання будинку. Я ж то плачу”, – каже Євгенія Кілярська, яка мешкає у квартирі.

Працівники ЖКП №3, який є управителем цього будинку, розкопали трубу і пообіцяли її відремонтувати. Директор підприємства Руслан Юлдашев переконаний, що причина просідання – не у прориві. Запевняє, що будинок просідає від старості. Допомагати з ремонтом мешканцям не планує, бо постраждали міжкімнатні стіни, а це, мовляв, не компетенція ЖКП.

“Тому що всі кошти, які сплачують мешканці 25 будинку, вони не сплачують для ремонту квартири 20 чи 19. У будинку є загальні зони, це дах, водосточні труби, ринви, вот куди ці гроші ідуть”, – пояснює Руслан Юлдашев.

Більше – у сюжеті.