Дедалі більше волинян надають перевагу проживанню у будинках, а не квартирах. Квартира – це добре, однак для сімей приватне обійстя з альтанкою, двориком, гаражем та клаптиком землі для саду є найкращим варіантом.

Для тих, хто вважає, що будівництво – це дорого та довго, є гарна новина. Відтепер за ціною квартири можна збудувати справжній просторий будинок всього лише за 3 місяці. При цьому – не маючи зайвих клопотів та не витрачаючи нервів.

Будівництво каркасних будинків уже давно набрало обертів за кордоном. Затишні будиночки, створені за цією технологією, високо оцінили у багатьох країнах Європи, Америці та Канаді.

Величезними перевагами каркасного будівництва є висока якість за цілком доступну ціну. Короткий термін будівництва: уже за 3-4 місяці ви можете в’їхати у нову, повністю готову оселю.

На Волині будівництвом каркасних будинків займається будівельна компанія «Луцьк Буд Каркас», яка стрімко розвивається на ринку України і має гарний досвід у цій сфері та схвальні відгуки клієнтів, які уже проживають в своїх нових комфортних домівках.

Для клієнтів «Луцьк Буд Каркас» створені усі умови, аби замовник отримав вчасно і якісно виконану роботу, не переймаючись через деталі.

Аби не виникало ніяких розбіжностей та суперечностей, для кожного, хто хоче отримати якісне житло, створюють індивідуальний проект та технічні креслення, враховуючи усі побажання замовника.

Креслення та проектування кожної стіни будинків «Луцьк Буд Каркас» здійснюють з урахуванням майбутньої електричної мережі, кабелів телебачення та інтернету. Окрім того, технологія обробки деревини та будівництва дозволяє цілком безпечно використовувати справжні каміни, що не лише додають затишку, а й значно економлять вартість опалення, що на сьогодні є дуже важливим моментом.

Європейська технологія будівництва, перевірена та випробувана роками й досвідом, дає гарантію того, що ваш будинок буде стійким, комфортним та матиме гарний естетичний вигляд.

Завдяки легкості конструкцій каркасний будинок не вимагає виготовлення масивного фундаменту. Як правило, каркасні будинки монтуються на легких і недорогих фундаментах: дрібнозаглиблена стрічка, фундаментна плита, буронабивні або гвинтові палі. Каркасні будинки настільки легкі (зазвичай менше 20 тонн), що їх можна підняти домкратом без руйнування з метою ремонту фундаменту будинку.

Низька вага каркасних будинків, у поєднанні з жорсткими матеріалами, такими як OSB-плити, дозволяє створювати конструкції, менш схильні до руйнувань через особливості ґрунту.

Щоби переконати скептиків, які думають, що каркасні будинки крихкі та незручні, провели спеціальні дослідження.

Шестиповерхову каркасну будівлю помістили на спеціальну установку, що імітує рухи ґрунту при землетрусі в шість балів. Як показав експеримент, будівля лишається неушкодженою, тож ви можете бути впевнені, що жодна стихія не зруйнує вашу оселю, і ви дійсно почуватиметесь у ній, як у фортеці.

Стіни і перекриття каркасного будинку, на відміну від будинків, зведених з каменю, цегли або бетону, не мають достатньої маси теплоємних матеріалів, щоб забезпечити хорошу термічну стабільність. На практиці це означає, що каркасний будинок набагато швидше протопити взимку або охолодити влітку кондиціонером, адже не потрібно змінювати температуру масивної стіни з цегли або блоків.

Будівельна компанія «Луцьк Буд Каркас» займається повним спектром будівельних послуг:

  • створення робочого проекту та технічних креслень (індивідуальне проектування);
  • виготовлення фундаменту (палевий, стрічковий, монолітний, комбінований);
  • виробництво і транспортування елементів будинку;
  • монтажні роботи (монтаж даху, вікон, дверей);
  • прокладання інженерних комунікацій;
  • внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку (за бажанням забудовника).

Вартість будинку становить від 120$/м.кв. – ціна дешевша ніж на квартири у багатоповерхівках.

За технологією, яку в будівництві використовує будівельна компанія «Луцьк Буд Каркас», можна збудувати як житловий будинок, так і дачний будиночок, криті альтанки, баню чи навіть склад.

Спеціалісти підприємства надають професійну детальну консультацію та повну інформацію стосовно будівництва, а також супровідну допомогу при підготовці та виготовленні необхідної документації.

Детальна інформація за телефонами:

+38 096 860 84 34

+38 097 896 42 58

E-mail: lutskbudkarkas@gmail.com

сайт: www.budkarkas.com

Instagram: Луцьк Буд Каркас

Facebook: Луцьк Буд Каркас

YouTube: Луцьк Буд Каркас