У першому кварталі 2020 року державний бюджет недоотримав 60 мільярдів гривень.

Про це повідомив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Прямий», – повідомили у пресслужбі політсили.

Він наголосив, що «ЄС» має чіткий план щодо порятунку економіки та посилення заходів протидії епідемії коронавірусу.

«Я думаю, що ми точніші цифри вже побачимо завтра-післязавтра, але напевно перший квартал сьогоднішня влада закінчить з результатом мінус 60 мільярдів гривень недонадходжень до державного бюджету. І це є катастрофа», – наголосив народний депутат.

Синютка переконаний, що треба негайно рятувати економіку, соціально підтримувати людей і рятувати державу.

«В цій ситуації «Європейська Солідарність» чітко запропонувала ті речі, які порятують нашу державу. І співпраця з Міжнародним валютним фондом справді є однією з таких базових речей тому, що нам потрібні довготермінові дешеві ресурси, а також ми маємо дати сигнал міжнародним фінансовим установам, що ми працюємо», – сказав він.

Народний депутат переконаний, що ті закони, які були прийняті в парламенті, зможуть поліпшити ситуацію. Це стосується і проголосованого закону про ринок землі, де була врахована позиція «Європейської Солідарності», і заборонено продаж землі державної та комунальної власності, продаж землі іноземцям та буде створено цивілізований державний кадастр земель і земельний банк.