В’їзд до центру Києва пропонують зробити платним. Про це заявили в комунальному об’єднанні “Київгенплан”. Таким чином хочуть вирішити проблему із паркувальними місцями у столиці. Зокрема, в об’єднанні пропонують ввести оплату за в’їзд до центру міста, а також збудувати перехоплюючі паркінги на в’їзді.
З метою вирішення проблеми розробили схему розміщення гаражів та автостоянок. Вона передбачає звільнення проїжджих частин вулиць та зменшення кількості машин, що в’їжджає.
За інформацією підприємства, в місто щодня вранці в’їжджає близько ста тисяч автомобілів, з яких близько сімдесяти тисяч – це легкові автомобілі. Більшість з них прямує через центральну частину Києва в зв’язку з недостатньою кількістю об’їзних магістралей.
Згідно з даними “Київгенплану”, майже сім тисяч автомобілів можливо перехопити на в’їздах у столицю, розмістивши їх у паркінгах. Також такі паркомісця планують влаштувати на кордоні із центром міста. Таким чином, на думку фахівців, частина населення пересяде на громадський транспорт.