Цими вихідними у Луцьку відбулася масштабна спортивна подія – Чемпіонат Європи із легкоатлетичних багатоборств. Подібні змагання в Україні не проводили шість років.

Участь у змаганнях взяли вісім найсильніших європейських команд, серед них й українська. Переможцем Євро ліги стала збірна Естонії, “срібло” дісталося білорусам, а бронзові нагороди – команді Великої Британії.

Нашим спортсменам хоч і не вдалося зійти на п’єдестал, виборовши четверте місце, однак свого таки не упустили. Легкоатлетка Дарина Слобода принесла найкращий результат серед жінок.

Спортсменка особистим рекордом виборола перемогу в легкоатлетичному семиборстві. У його програмі: біг на сто метрів з бар’єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра, біг на двісті метрів, стрибки у довжину, метання списа і біг на вісімсот метрів.

Дарина була лідеркою ще за результатами першого дня змагань, а наступного – не відпустила свою перевагу, і навіть навпаки, збільшила відрив від найближчої переслідувачки на 136 балів. Так, атлетка оновила свій особистий рекорд із сумою 6165 балів, що на 61 бал краще від її попереднього найвищого результату.