На останньому в році засіданні виконавчого комітету з міської скарбниці виділили мільйон гривень на погашення заборгованості з виплати зарплатні працівникам Луцького підприємства електротранспорту. Саме тому у 2022-му вартість проїзду у тролейбусах зросте. Ймовірно, з чотирьох до шести гривень.

Також наступного року поновлять лінію від вулиці Словацького до Львівської й поповнять автопарку 17 тролейбусами. Вони мають замінити старі польські та російській, які вже давно вийшли з ладу.

Якщо ж говорити про маршрутки у Луцьку, то мер ставить за ціль: позбутися старих автобусів.

“Якщо все буде добре, до середини наступного року ці жовті маршрутки зможемо забрати повністю”, – певнить міський голова Ігор Поліщук.

А зараз з перевізниками, які не стежать за станом транспорту, будуть розривати договори. На засіданні прийняли рішення розірвати договори з перевізниками на маршрутах №3, 25 та 29.

Також у Луцьку зменшили кількість зупинок для приміських маршруток. З 48 їх стало 27. У міськраді запевняють, що це не створить незручностей для пасажирів, адже залишили зупинки, де було найбільше людей.