У Горохівському районі поблизу села Губин невідомі підпалили стихійне сміттєзвалище. Полум’я швидко перекинулося на луг та почало розповсюджуватися по території. В результаті, пошкодилася високовольтна лінія електропередачі. Без світла залишилося чотири населені пункти.

Про це повідомляє пресцентр ПрАТ «Волиньобленерго».

Аварія трапилася 30 березня о 8:40. В результаті пожежі зайнялися  стовбури високорослих дерев, які попадали на проводи повітряної лінії. Вона одразу  аварійно вимкнулася. Без світла залишилися чотири прилеглі села: Сенкевичівка, Губин, Дубова Корчма, Угринів.

О 13:29 енергетики Горохівської філії оперативно відновили електропостачання. Тож волинянам радять бути відповідальними і дбати про життя оточуючих.

Фахівці нагадують, що за випалювання сухої рослинності притягують до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 77-1 «Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви стали свідком будь-яких небезпечних інцидентів або пошкодження електрообладнання, енергетики закликають повідомляти про це у цілодобову безплатну лінію кол-центру ПрАТ «Волиньобленерго» 0-800-21-01-31.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 13 вулиць Луцька залишаться без світла