Поцілив у родича і наклав на себе руки – так мешканець Цумані намагався поставити крапку у давньому родинному конфлікті. У ніч на 24 травня 65-річний чоловік приїхав до рідні у село Башлики. Їдким запахом газу намагався виманити когось із обійстя і коли двері таки відчинилися – різко випустив три кулі. Вони влучили у господаря будинку. Зловмисник одразу утік. Дорогою ще й підпалив магазин. А згодом вчинив самогубство.

Що стало причиною гучних та кривавих з’ясувань – дізнавалися журналісти 12 каналу.

У Башликах – тільки й розмов, що про родинну криваву розправу. Удосвіта сім’ю Черняків розбудив їдкий запах газу. Коли ж 30-річний господар вийшов надвір з’ясувати причину – його розстріляли з рушниці.

“Він отримав вогнепальні поранення лівої руки та черевної порожнини, на місце оперативно прибули наряди поліції та швидка медична допомога, потерпілому надано медичну допомогу і він знаходиться у лікувальному закладі”, – прокоментував Юрій Крошко, начальник ГУНП у Волинській області.

Доки правоохоронці з’ясовували обставини стрілянини – надійшло повідомлення про самогубство у Цумані. З’ясувалося, наклав на себе руки той, хто кількома годинами раніше стріляв у Башликах. Ба більше: самогубець і  потерпілий – близькі родичі. І ворогували вони не один рік.

Рідні обох чоловіків від спілкування з журналістами відмовилися на відріз. А от сусіди переповіли справжнісіньку родинну драму. У 29-річного Миколу Черняка стріляв його рідний дядько. Кілька років тому між родичами вже був конфлікт із кровопролиттям та фатальними наслідками.

За словами сусідів, 5 років тому хтось вбив батька Миколи Черняка (в якого сьогодні стріляли). Підозрюваний – саме той стрілець, що наклав на себе руки. Селяни кажуть: днями суд мав винести вирок у цій справі.

За фактом стрілянини в Башликах поліція відкрила кримінал.