На митному посту Ягодин виявили дитячий електричний мопед, начинений наркотиками. Його серед особистих речей, складених у вантажному відсіку автомобіля, смугою спрощеного митного контролю «зе лений коридор» ввозив громадянин України.

Про це повідомили у Волинській митниці ДФС.

Під час митного огляду іграшки у її конструктивних порожнинах було виявлено геть не дитячу забавку: у шістьох поліетиленових пакетах із застібками були спаковані чорні гумові рукавиці. А в них – загалом 4457 штук пігулок світлого кольору, які схожі на особливо небезпечний наркотичний засіб амфетамінового ряду – екстазі

За подальше розслідування справи про контрабанду пігулок терміново взялись правоохоронці. Фахівці СБУ у Волинській області відкрили провадження за ст.. 305 Кримінального Кодексу України. Зрештою, спільна скоординована операція щодо блокування каналу постачання для продажу в Україні особливо небезпечних наркотиків завершилась затриманням групи зловмисників в Одеській області.

До слова, вартість на «чорному ринку» виявленої волинськими митниками партії екстазі фахівці оцінили у понад 1,3 млн гривень.