На митному посту «Ягодин» виявили незадекларовані полімерні речовини загальною вартістю понад 2 мільйони гривень. Водій прямував в Україну з Польщі. 

Про це повідомляє  Волинська митниця Держмитслужби.

Згідно поданих до митного контролю товаросупровідних документів в даному транспортному засобі переміщується товар «Клей на основі полімерів». Під час здійснення митного контролю, виявлено додаткові документи на товар, згідно яких відправником товару є інша компанія.

Враховуючи вищевикладене направлено лист до компанії імпортера, відповідно відповіді якого встановлено невідповідність заявленої вартості та сторони відправника.

Так керівник товариства, через водія фірми перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару загальною вартістю 2 мільйони 155 тисяч гривень, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо продавця та фактурної вартості товару необхідної для визначення його митної вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Світлина від Волинська митниця Держмитслужби.