Жителі села Бужани, що у Мар’янівській громаді, просять відремонтувати дорогу до їхнього населеного пункту.

Дорожнє покриття там вже десятки років є головним болем для місцевих та причиною нищення підвісок у їхніх автомобілях. Через погану дорогу сюди навіть не їздить маршрутка. Люди не можуть дістатись до аптек, магазинів, ринку чи просто вирішити свої справи у Мар’янівці чи в Горохові.

“Їхати додому – це просто як в провалля. Горохів, Луцьк проїжджаємо нормально, а тут їдемо годину з Горохова додому. Отака дорога: яма на ямі”, – бідкається місцева жителька Олена.

Нещодавно селяни зареєстрували петицію, де просять повністю відремонтувати дорогу. Її підтримали вже більше тисячі людей.

Селищний голова Олег Басалик каже, що це найгірший відрізок дороги у Мар’янівській громаді. Для капітального ремонту потрібно багато грошей, яких в ОТГ немає. Необхідне співфінансування з державного чи обласного бюджетів. Та найголовніше, що потрібно зробити якомога швидше – відновити сполучення, але і з цим є проблеми.

“Їздили, домовлялися з перевізниками, просили, благали їх. Вони знов відновлювали рейси, але на даний час автобусне сполучення припинене. Ніхто не хоче пускати сюди транспорт”, – ділиться голова.

Лише районна влада тричі оголошувала конкурс на цей маршрут. Охочих їздити до Бужан не було. У січні має відбутись обласний конкурс, перспективи якого також не не втішні.

Бужани знаходяться майже на кордоні з Львівщиною. Їх оточує ще три волинських села – Ржищів, Скриголове та Пильгани. Жителі усіх цих сіл просять, аби дорогу відремонтували, якщо не капітально, то хоча б так, щоб по ній могли їздити автобуси.