У Луцьку вручили ключі від квартир чотирьом мешканцям громади, які перебували в списку на позачергове забезпеченням житлом.

Про це повідомили у Луцькраді.

“Дуже приємно, що не зважаючи на буденні клопоти, є можливість допомагати людям. Окремі перебувають у черзі на житло по 20 і більше років. Нещодавно ми вручили ключі від квартири ще чотирьом сім’ям. Сьогодні отримують житло люди, які дійсно потребують цього. Важливо цю роботу здійснювати — це один із пріоритетів міської влади, й надалі працюватимемо у цьому напрямку”, – зазначив під час зустрічі міський голова Ігор Поліщук.

Він вручив новим власникам житла ключі від квартири та сертифікати.

Однокімнатні квартири у новозбудованому будинку, що на вулиці Арцеулова, 8б, отримали:  ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що був першим у черзі на отримання житла з вказаної категорії, проживав сім’єю в складі 6 осіб; військовослужбовець, особа з інвалідністю внаслідок війни першої групи, що проживав з сім’єю в складі 7 осіб; лучанка з сином, яка перебувала на квартирному обліку ще з 1986 року. Соціальне житло отримала внутрішньо переміщена особа, яка народилися у Луцьку, 54 роки проживала на Сході, а з початком війни повернулася у рідне місто.

Нагадаємо, що у квітні цього року ще четверо лучан стали власниками омріяного житла. Квартири отримали двоє учасників бойових дій в Афганістані, які перебували в пільговій черзі ще з 1986 року. Дві квартири соціального призначення отримали люди з інвалідністю.