Ранок вівторка, на годиннику – десята. У Луцькому сервісному центрі City card розпочали видавати безкоштовні електронні квитки для пільговиків. З кожною хвилиною людей прибуває все більше.

Пенсіонери зізнаються: займали чергу ще опів на восьму. Чекають вже по годині, але кажуть – готові чекати ще стільки само, аби таки отримати свій електронний квиток.

Людей обслуговують десять працівників. Представник сервісного центру зізнається: до такої кількості пільговиків у перший же день не були готові. Хоча й робили все, аби підготуватись і добре.

Для того, аби отримати пільговий електронний квиток, потрібно мати з собою три документи. Це паспорт, ідентифікаційний код та документ, що дає право на безкоштовний проїзд. У сервісному центрі потрібно підписати згоду, тоді сфотографуватись, передати свої персональні дані працівникові – і все, за хвилину картка вже в руках.

Працівники центру обіцяють, що вже з 23 жовтня стане легше. Отримати електронний квиток пільговики зможуть і у ЦНАПі. Людей просять не панікувати, оскільки квитків вистачить на всіх, і до 11 листопада ще залишається багато часу, аби отримати свою картку.

На Волині перший день видачі електронних квитків розпочався не без пригод. У сервісному центрі – величезні черги пільговиків. Чекають по годині та навіть по дві. Працівників сервісного центру не так багато, аби швидко виготовити картки всім охочим. Але запевняють – з наступного дня видачу карток відкриють у інших пунктах.