До чеського президента підбігла напівоголена активістка вигукуючи “Земан – шльондра Путіна”. Ця ж фраза була написана на грудях дівчини. Під час того, як він йшов голосувати на виборчій дільниці, Ангеліна Діаш, членкиня руху Фемен, намагалась прорватись до нього. Його охоронці повалили активістку на підлогу та вивели з території дільниці. Згодом чеський президент повернувся і таки проголосував.

Поліція почала розслідування інциденту. Справу розглянуть за прискореною процедурою і передадуть її до суду якомога швидше, заявив речник правоохоронних органів Праги Томаш Гулан. Коментуючи напад, Мілош Земан заявив, що для нього честь бути атакованим активісткою Фемен, оскільки це ж угруповання атакувало і Папу Римського.

Інцидент прокоментувпав також і прем’єр, заявивши, що подібні акції шкодять репутації країни.
Ангеліна Діаш раніше вже вчиняла подібну акцію під час прес-конференції президента України Петра Порошенка та його білоруського колеги Александра Лукашенка у Києві.
Наразі в Чехії тривають президентські вибори, серед кандидатів і жертва акції Фемен, якому ще під час попередньої кампанії закидали зв’язки з Кремлем.