Учні четвертого і шостого класів з  Луцької гімназії №4 завітали на екскурсію на 12 канал. Вони потрапили ще до початку робочого дня на телебаченні. У приміщення наповнене тишею зайшли 25 дітей і швидко зайняли місця для розгадування тестів-картинок.

Вони швидко впоралися із завданнями, приміряли на себе брендований одяг і вирушили роздивлятися ледь не кожен кабінет. У кімнаті новин учні шостого класу спробували записати свої перші стендапи.

Останньою локацією була студія. Там учні по черзі сфотографувалися у кріслі ведучих і, отримавши солодкий сюрприз, поспішили на уроки.

Четвертокласники ставили багато запитань, ніби справжні журналісти-розслідувачі. Малеча уже знайома з працівниками каналу. Кажуть, що бачили їх на зйомках у місті. Тож після десятків запитань про специфіку роботи, учні захотіли на екскурсію. У кімнаті новин школярі нарешті відчули себе репортерами.

Оригінальні назви для каналу були також і у інших школярів. Четвертокласники мають багато фантазії і пропонують імена для свого майбутнього проекту.

Також діти побували у кабінеті керівниці проекту. Тут по черзі сідали на директорське крісло і загадували бажання. Деякі школярі швидко вжилися в роль керівника і поставили перші завдання для каналу.

Після екскурсії школярі отримали солодкі сюрпризи. На закінчення батьки та вчителі влаштували дітям фотосесію.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.