Учні четвертого і шостого класів з  Луцької гімназії №4 завітали на екскурсію на 12 канал. Вони потрапили ще до початку робочого дня на телебаченні. У приміщення наповнене тишею зайшли 25 дітей і швидко зайняли місця для розгадування тестів-картинок.

Вони швидко впоралися із завданнями, приміряли на себе брендований одяг і вирушили роздивлятися ледь не кожен кабінет. У кімнаті новин учні шостого класу спробували записати свої перші стендапи.

Останньою локацією була студія. Там учні по черзі сфотографувалися у кріслі ведучих і, отримавши солодкий сюрприз, поспішили на уроки.

Четвертокласники ставили багато запитань, ніби справжні журналісти-розслідувачі. Малеча уже знайома з працівниками каналу. Кажуть, що бачили їх на зйомках у місті. Тож після десятків запитань про специфіку роботи, учні захотіли на екскурсію. У кімнаті новин школярі нарешті відчули себе репортерами.

Оригінальні назви для каналу були також і у інших школярів. Четвертокласники мають багато фантазії і пропонують імена для свого майбутнього проекту.

Також діти побували у кабінеті керівниці проекту. Тут по черзі сідали на директорське крісло і загадували бажання. Деякі школярі швидко вжилися в роль керівника і поставили перші завдання для каналу.

Після екскурсії школярі отримали солодкі сюрпризи. На закінчення батьки та вчителі влаштували дітям фотосесію.