У Луцьку плавець-рятувальник рятувального посту на центральному пляжі річки Стир у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки врятовав двох школярок.

Інцидент стався 28 серпня, – повідомили у прес-службі рятувальників

Того дня близько 14:00 дві учениці 7-го класу закладу загальної середньої освіти №15 міста Луцька пішли купатись на річку, але течія швидко підхопила одну з дівчаток і понесла на глибину, де вона почали тонути.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Луцьку “ВАЗ” збив 11-річну дитину

Юнка встигла гукнути про допомогу перед тим, як піти під воду і це помітив рятувальник на посту центрального пляжу Павло Суліменко. Він негайно кинувся на допомогу дівчаткам.

“Вона зовсім не вміла триматись на воді, отож витягнути її на берег було дуже важко. В якийсь момент мені суттєво допоміг чоловік літнього віку і ми разом витягнули дівчинку на берег”, – зізнався 33-річний рятувальник Павло.

Іншу дівчинку вдалося швидко супроводити на мілину і її життя стало поза небезпекою.

“Цього року це вже другий мій випадок рятування дівчат на цьому пляжі. На жаль, молоді люди не усвідомлюють небезпеки, яку несе в собі порушення правил відпочинку на швидкоплинній річці Стир, а це будь-якої миті може призвести до трагедії”, – зазначив рятувальник.