Житель села Маньків Локачинського району Іван Курило, який більше чотирьох років тому потрапив у автомобільну аварію, перебуває у комі – не може самостійно харчуватися та дихати.

Його дружина Людмила самотужки доглядає за чоловіком. Справляється з судомами, пролежнями, проблемами з легенями і шлунком. Доводиться і самостійно знаходити гроші на медикаменти, пелюшки та памперси, яких потребує чоловік, – пише Район.Локачі.

Щоб нагодувати Івана, жінка подрібнює їжу у блендері, а потім вводить її через зонд кожні три години. Впродовж цілого дня Людмила звільняє дихальні шляхи чоловіка від мокротиння за допомогою спеціального відсмоктувача. Не забуває і про масаж, лікувальну фізкультуру, адже тіло потребує цього.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинянка за кермом “Mercedes” збила чоловіка. Пішохід загинув

Жінка розповідає, що часто читає чоловікові і у такі моменти помічає, що він розплющує очі, у нього йдуть сльози, іноді, стискає її за руку.

Щодо допомоги лікарів, то спеціалісти приїжджають не часто. У Івана перша група інвалідності, яку встановили не довічно, тому навідувалися, аби провести перекомісію.

До слова, подружнє життя до цього не було легким та простим. Ще з початку спільного життя, то в Івана то у Людмили були проблеми зі здоров’ям. У жінки з 2006 року хвороба Бехтерєва (хронічне запалення хребта та суглобів). Для подружжя потрібні кошти, а пенсії по інвалідності як Людмили так і Івана – зовсім не вистачає.

Попри важку долю, миритися чи опускати руки Людмила не збирається.

Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку:

5168757389675580 – ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА КУРИЛО.

Телефон: 063 636 64 35.