Чи буде чим завтра дістатись на роботу? Чи не зупиняться маршрутки, які й так у вкрай занедбаному стані? Перевізники кажуть, що відповідей на ці питання не буде, оскільки влада знов зволікає із підвищенням тарифів. У сусідніх областях вже давно вартість підняли, а в Луцьку продовжують говорити. Ось і 12 квітня були одні балачки. Деякі депутати пропонували ще декілька разів поговорити. А тим часом, перевізникам в будь-яку мить припинять поставки палива у борг. І тоді, транспортного колапсу не уникнути.
Адже перевізники Луцька ще з осені б’ють на сполох. Ще тоді вартість палива зросла на 30-40 відсотків, і, враховуючи, що це – основна витратна частина у перевезеннях. А вони почали чекати, поки влада дотримається законодавства України.
У тариф в 5 гривень не закладено жодної копійки на розвиток транспортної інфраструктури міста. Адже виділити більше 2х мільйонів гривень на купівлю 1 автобуса неможливо. Він швидше згниє, ніж окупиться.  підприємство, яке своїми силами взялось оновлювати транспорт, іншого виходу немає. Але й це не порятунок.

Рішення про підвищення проїзду буде подано на розгляд виконкому в середині травня. А, може, й далі будуть говорити… і тоді на місто очікує хвиля банкрутств.