Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
КАСКО належить до добровільного автострахування, тобто купувати страховку, чи ні, вирішує автовласник. Цей вид страхування покликаний захистити фінанси власника автомобіля від можливих втрат грошей, що підуть на ремонт його машини у разі її пошкодження. Разом з тим, якщо автомобіліст матиме поліс повного КАСКО, усі витрати на ремонт понесе страхова компанія. Про те, як працює добровільне страхування, які страхові ризики покриває, як обрати надійну страхову компанію, піде мова в нашому матеріалі.
Страхові випадки по КАСКО
КАСКО, будучи добровільним видом страхування, не настільки популярне серед українських водіїв, як автоцивілка. Багато автомобілістів вважають, що саме на цій страховці можна зекономити. Тем більше, що ніякої відповідальність за відсутність такого страхового поліса не передбачено, а ціна КАСКО не дуже низька. Але це неправильне рішення, тому що якраз КАСКО і може зберегти кошти, які б пішли на відновлення авто.
Страховими випадками по повному КАСКО є пошкодження авто внаслідок:
- потрапляння у ДТП. При цьому не буде мати значення, хто винуватець;
- зіткнення з дикими або свійськими тваринами;
- природних лих (граду, блискавки, потопу, падіння каміння або дерева тощо);
- пожежі або підпалу;
- протиправних дій третіх осіб;
- спроби заволодіння автомобілем злочинцями.
Якщо ж авто буде повністю знищено, страхова компанія відшкодує його вартість. Але слід зазначити, що страхові компанії пропонують клієнтам різноманітні програми в межах КАСКО. Приміром, в компанії UNIQA додали до переліку стандартних випадків воєнні ризики, що дуже актуально в наш час буквально у кожному місті України.
Що не страхує КАСКО
Об’єкт страхування по КАСКО — транспортний засіб. Якщо під час якихось подій, ДТП чи стихійного лиха, окрім самого авто, постраждає вантаж або люди, які перебували в ТЗ, компенсація за них виплачена не буде. Тому щоб захистити людей, слід придбати поліс медичного страхування або страховку від нещасних випадків. Також не кожен поліс добровільного страхування буде працювати за кордоном. Деякі компанії пропонують такий варіант, а деякі — ні. Це треба з’ясовувати в тій СК, де ви купуєте страховий поліс. Рекомендовано обов’язково ознайомитися з умовами страхування та прочитати договір перед тим, як його підписувати.
Можливі варіанти КАСКО
У страховій компанії UNIQA автострахування КАСКО працює в межах таких програм:
- «Моє КАСКО драйв». У цій програмі можна обрати наступні опції: «ДТП з вашої вини» або «ДТП з вини будь-якого водія» та розмір страхової виплати. Сюди ж можна додати опцію «Повне знищення або викрадення». Якщо ДТП сталося не з вини власника поліса, франшиза буде нульовою, якщо він винуватець — франшиза складе певну суму;
- «Моє КАСКО». Дуже актуальна зараз програма, страховими випадками якої є: пошкодження авто в ДТП, внаслідок стихійного лиха, військових ризиків, повне знищення або викрадення. Програма розрахована на водіїв будь-якого водійського стажу та віку;
- «Моє КАСКО+». Програма передбачає захист авто від пошкоджень, повного знищення або викрадення, воєнні ризики. Причому розмір виплати захищений від коливання курсу валют. До цієї програми додається технічний асистанс у подарунок;
- «КАСКО Share». Особливістю цієї програми є те, що відразу клієнт сплачує лише половину платежу, а іншу — тільки у разі настання страхового випадку. Такий підхід робить цей варіант КАСКО більш доступним. Якщо протягом страхового періоду з машиною нічого не трапиться, другу частину доплачувати не прийдеться. Перед усім ця програма підійде тим, хто має обмежений бюджет, або не дуже використовує автомобіль та дуже обережно його водить. «КАСКО Share» містить ті ж самі страхові випадки, що і в інших програмах, включаючи воєнні ризики.
Надійний варіант — обрати одну з програм, і купити поліс в страховій компанії UNIQA, яка вже багато років працює в Україні. Крім того, компанія стабільно входить до трійки лідерів в сегменті автострахування.
Обравши UNIQA, можна не хвилюватися. Якщо з автомобілем щось трапиться, компанія завжди прийде на допомогу.
Останні публікації
- Переваги імплантації зубів перед іншими методами
- Як правильно застосовувати серветки для прання під час догляду за делікатними тканинами
- ТОП-10 мінітракторів 2025 року: як вибрати та адаптуватися до змін клімату
- Основні критерії вибору літніх шин
- 5 причин замовити меблі з нержавійки для кафе, ресторану чи бару
- Автоматизація фермерських господарств: тренд чи необхідність?
- Сонячна станція 10 кВт: як правильно розрахувати потужність?
- Чи загрожує вам неалкогольна жирова хвороба печінки?
- Як правильно застосовувати хлористий калій на різних типах ґрунтів?
- Як ефективно проходити навчання в автошколі?
- Міжнародна освіта: ваш успішний старт
- Чому правильно обрана кухня впливає на зручність і естетику
- Як вибрати ідеальний матрац для комфортного сну
- Пальне з Європи та міні-маркет: у Шацьку відкрилася шоста заправка мережі “Паливо”
- Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима від виробника Terminus
- Скільки років служить профнастил із полімерним покриттям?
- Як впливає колір лінз сонцезахисних окулярів на очі?
- Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
- Основні критерії вибору сервісу для виведення Tether BEP20 (USDT) на картку А-Банку
- Як розширити меню кав’ярні за допомогою сиропів?
- UKR PARTS – ваш провiдник у свiтi запчастин Subaru
- Вбудовані посудомийні машини: ідеальне рішення для вашої кухні
- Коворкінг-центр у Дніпрі: новий формат роботи у великому місті
- Як правильно піклуватися про здоров’я спини для профілактики болей