На Луцькому військовому аеродромі розпочались чергові навчання екіпажів легких фронтових винищувачів МіГ-29 зі складу 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна.

Навчання розпочалися у понеділок, 23 вересня, – повідомили у Організації Волинських Авіалюбителів “ОВАЛ»/Луцький Аероклуб “Крила Волині” на сторінці у фейсбуці.

У повідомленні зазначають, що  попереду  – гарячий авіаційний тиждень і авіашоу у волинському небі обіцяє бути дуже феєричним.

Активіст Організації Волинських Авіалюбителів “ОВАЛ” Назар Каленюк  зняв посадку винищувачів на Луцькому військовому аеродромі.

Посадки МіГ-29 – 23. 09. 2019

Сьогодні, в понеділок, 23-го вересня, на Луцькому військовому аеродромі розпочались чергові навчання екіпажів легких фронтових винищувачів МіГ-29 зі складу 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна-fanpage. Отже, попереду гарячий авіаційний тиждень і авіашоу у Волинському небі, зокрема в небі над м. Луцьк, обіцяє бути дуже феєричним. ?Прохання не нарікати на якість відео, адже зняти сьогодні щось більше було неможливо через вкрай низьку хмарність. Але божествену музику авіаційних турбореактивних двигунів, яка лунала з неба між 15:30 та 16:00, прекрасно чули всі лучани. Добре, що активіст Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️" Назар Каленюк був удома і хоч і здалеку, але всеж-таки зняв посадки наших рідних Севастопольсько-Волинських соколів на Луцькому військовому аеродромі. Тому будемо вважати дане відео інтригою перед завтрашнім днем. ?Отже, всім доброї ночі та шалених польотів уві сні. Та з нетерпінням чекаємо на турбореактивний будильник завтра зранку. ?UPD. Звук авіаційних турбореактивних двигунів, який в цю хвилину чує все м. Луцьк, є газовкою двигунів винищувачів на Луцькому військовому аеродромі перед початком завтрашньої льотної зміни. Нічних польотів наразі не передбачається.

Gepostet von Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» am Montag, 23. September 2019