На Луцькому військовому аеродромі розпочались чергові навчання екіпажів легких фронтових винищувачів МіГ-29 зі складу 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна.

Навчання розпочалися у понеділок, 23 вересня, – повідомили у Організації Волинських Авіалюбителів “ОВАЛ»/Луцький Аероклуб “Крила Волині” на сторінці у фейсбуці.

У повідомленні зазначають, що  попереду  – гарячий авіаційний тиждень і авіашоу у волинському небі обіцяє бути дуже феєричним.

Активіст Організації Волинських Авіалюбителів “ОВАЛ” Назар Каленюк  зняв посадку винищувачів на Луцькому військовому аеродромі.

Посадки МіГ-29 – 23. 09. 2019

Сьогодні, в понеділок, 23-го вересня, на Луцькому військовому аеродромі розпочались чергові навчання екіпажів легких фронтових винищувачів МіГ-29 зі складу 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна-fanpage. Отже, попереду гарячий авіаційний тиждень і авіашоу у Волинському небі, зокрема в небі над м. Луцьк, обіцяє бути дуже феєричним. 😊Прохання не нарікати на якість відео, адже зняти сьогодні щось більше було неможливо через вкрай низьку хмарність. Але божествену музику авіаційних турбореактивних двигунів, яка лунала з неба між 15:30 та 16:00, прекрасно чули всі лучани. Добре, що активіст Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️" Назар Каленюк був удома і хоч і здалеку, але всеж-таки зняв посадки наших рідних Севастопольсько-Волинських соколів на Луцькому військовому аеродромі. Тому будемо вважати дане відео інтригою перед завтрашнім днем. 😉Отже, всім доброї ночі та шалених польотів уві сні. Та з нетерпінням чекаємо на турбореактивний будильник завтра зранку. 😊UPD. Звук авіаційних турбореактивних двигунів, який в цю хвилину чує все м. Луцьк, є газовкою двигунів винищувачів на Луцькому військовому аеродромі перед початком завтрашньої льотної зміни. Нічних польотів наразі не передбачається.

Gepostet von Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» am Montag, 23. September 2019