Роботу Державного підприємства “Волиньторф” блокує не виконавча влада. Про це стало відомо під час засідання спеціальної комісії при Маневицькій районній раді. На ній оприлюднили конкретну інформацію, по яких землях, хто і що має зробити. Раніше й керівництво підприємства, і більшість депутатів обласної ради переконували, що в простої “Волиньторфу” винна лише виконавча влада області.

Із 10 напрямів, по яких працює “Волиньторф” щодо виділення землі, Волинська ОДА згадується тільки тричі, Маневицька райдержадміністрація – в жодному.

В перелік внесли і питання продовження договору оренди 200-от гектарів, які раніше розробляв Волиньторф. Нині справа перебуває на розгляді у Верховному суді, а отже, пролонгувати договори можна буде тільки після його рішення.

Ще у двох пунктах згадується “Волиньприродресурс”. Раніше СБУ розпочало кримінальне провадження щодо цього комунального підприємства облради. Його працівників підозрюють у заниженні оцінки запасів бурштину на Волині в 16 разів. Внаслідок цього бюджет недоотримав понад 560 мільйонів гривень.