Хліб чи печиво, яким намагаються нагодувати тварин відвідувачі Луцького зоопарку, може завдати мешканцям звіринцю шкоди.

Про це йдеться на сторінці зоопарку у Фейсбуці.

Будь-яка їжа, яку мешканці зоопарку отримують від “надтурботливих” відвідувачів, може серйозно зашкодити їхньому здоров’ю або навіть призвести до катастрофічних наслідків. У тварин порушуються обмінні процеси в організмі, вони хворіють, набирають зайву вагу або, навпаки, втрачають її, у них з’являються проблеми з травною системою, випадає шерсть, притупляється нюх.

У кожного з мешканців зоопарку свій раціон, науково обгрунтований і підібраний відповідно до індивідуальних особливостей організму тварини. Леви, єноти, рисі, мавпи та усі інші отримують лише зі свого меню необхідні поживні речовини, мікроелементи і вітаміни, також їм дають спеціальні корисні ласощі. Крім того, у кожного звіра свій графік годування, тобто їжу та чи інша тварина споживає тільки в певні години. Все, що порушує цей розпорядок, негативно позначається на самопочутті та загальному стані організму мешканців зоопарку.

“Ми просимо наших відвідувачів у ЖОДНОМУ разі не годувати тварин і ставитися до них дбайливо і з повагою. Якщо ви стали свідком того, як хтось намагається кинути в вольєр їжу або інший сторонній предмет, нагадайте цій людині про те, що це заборонено. Або ж зверніться до співробітників зоопарку за допомогою”, – йдеться у повідомленні.