Лучани змушені платити за невикористані куби газу. Не платиш нараховане – за місяць буде борг, хочеш розібратися – оббивай пороги “Волиньгазу” або дзвони в колцентр, у якому лінія постійно зайнята. Поки проходиш десять кіл пекла, несплачена сума росте. За такою схемою у борговій ямі “Волиньгазу” опинилися вже сотні лучан.

Компроміс та порозуміння між розлюченими споживачами та надавачем послуг шукала наша Анастасія Качина.

Лучанка Іванна наступної платіжки за газ вже побоюється. За три місяці їй нарахували майже 800 гривень боргу. Каже: у квитанціях стабільно дописують вигадані куби газу. Однак дівчина платить лиш за використані.

Показники лучанка передає через особистий кабінет на сайті. Однак їх там чомусь не видно. А немає в системі – значить не подавала. Спроба через додаток Viber теж виявилась марною.

“Останній показник на сайті в мене зарахований в особистому кабінеті 31 травня. При тому, що в червні, в липні показники передавалися”, – каже лучанка. 

Як тільки дівчина помітила розбіжності, подзвонила на “гарячу лінію”. Щоправда, аби почути голос консультанта, мусила понад пів години “висіти” на лінії. Та коли зрештою дочекалася, оператор повідомив що в ситуації розбереться контролер “Волиньгазу”. Він мав прийти до споживачки додому.  Але коли – у компанії не сказали.

Як бути далі Іванні та тим, хто опинився у подібній ситуації, журналісти спробували з’ясувати у центрі обслуговування клієнтів “Волиньгазу”. І тут зустріли людей зі схожими проблемами.

Начальниця регіонального управління Ольга Тимощук запевняє: у колцентр весь час шукають нових операторів. Більше того, на час, коли усі лучани беруться подавати лічильники, на зміну заступають майже всі оператори колцентру.

Незараховані показники пояснює так:

“Це може бути великий показник. Можливо, що передали не в той період”. 

Якщо є проблема, кажуть у центрі обслуговування клієнтів “Волиньгазу”, треба написати заяву на перерахунок. Тоді до споживача прийде той самий контролер, якого лучанка Іванна чекає вже два місяці.