Продають корів, залишають господарство і вирушають на заробітки за кордон. Впродовж останніх років кількість селян, що тримають худобу, – невпинно зменшується. Дорогий корм, відсутність допомоги від держави, і збут молока – за безцінь. Доглядати за коровами нині, кажуть селяни, невигідно.

На господарстві у Василя Сокола – птиця, свині, кролики, коні і корови, а за плечами – 14 років фермерського досвіду. Чоловік ділиться: раніше мав ще телят, биків і трохи більше корів. Довелося продати, адже тримати худобу нині – невигідно.

Вести господарство складно, вихідних чоловік зовсім не має, але улюблену справу не покине, адже дуже любить своїх тварин. Однак фермери кажуть: впродовж останніх років чимало селян свою худобу продали: тримати її просто невигідно.

І якщо фермери, що живуть неподалік міст, ще можуть продавати сільгосппродукцію на фермерському ринку у місті, то мешканці віддалених волинських сіл кажуть: їздити до міста далеко, а заготівельники купують молоко вкрай дешево. Тож худобу продають, а якщо й щось залишають – то виключно для власних потреб.