За тиждень з 23 по 30 листопада четверо жителів Любомльського району звернулися в поліцію через інтернет-шахрайство. 

Про це пише Любомльський відділ поліції.

Так, 23 листопада надійшла заява від 37-ми річної жительки села Скиби Любомльського району про те, що 18 липня вона переслала гроші двома платежами в сумі 3888 та 3940 гривень на картку «ПриватБанку» за послугу працевлаштування за кордоном в Королівстві Норвегії, однак на даний час працевлаштування здійснено не було, кошти не повернені. Сума завданих збитків 7828 гривень.

Також 23 листопада надійшло звернення від 17-ти річного жителя села Борова про те, що його ошукали на сайті OLX. Він знайшов оголошення про продаж мотоцикла. Зателефонувавши за вказаним номером телефону, хлопець домовився про купівлю мотоцикла.

Згідно з домовленістю, заявник надіслав кошти на електронний гаманець 2000 гривень, а потім на мобільні номера по 1000 гривень. Загальна сума перерахованих коштів 31 000 гривень. На даний момент на зв’язок продавець не виходить, мотоцикла покупець не отримав.

26 листопада надійшла заява від 35-ти річної жительки села Зачернеччя про те, що 16 листопада вона знайшла в інтернеті оголошення про продаж мотоцикла за ціною 14500 грн. Продавець назвався Олегом й попросив перерахувати кошти на 4 мобільні номери телефонів. Ще частину грошей наївна волинянка переказала на картку. Після цього зателефонував Олег та повідомив, що посилку відправив. 23 листопада заявниця приїхала отримувати мотоцикла у відділення «Нової Пошти», однак після наданої накладної виявила, що товар являється шлакоблоками, а сама посилка вже переадресована в Полтавську область.

27 листопада до відділу поліції надійшло повідомлення від 48-річної жительки Любомля, яка хотіла купити ікру в інстаграм-магазині. 22 листопада вона перерахувала 1000 гривень на вказаний у оголошенні рахунок. Після чого ніхто не виходить на зв’язок.

Відомості за вказаними фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України. Триває досудове слідство.