Не завжди людина, яка заробляє мільйони, здатна інших навчити заробляти гроші. І навпаки: той, хто мало заробляє, але володіє знаннями про те, як заробити, може дати важливі поради, які допоможуть комусь розбагатіти. У цьому впевнений член ради директорів VolWest Group, ТОП-менеджер та бізнес-тренер Олег Рабочаускас.

Про це він сказав у програмі «Бізнес-Бранч» 12 червня на 12 каналі.

«Можна дуже багато говорити, а можна просто брати якусь одну річ – і втілювати в життя. І воно вже завтра працює. Може, воно не приведе зразу до вершин, може, зразу не збудеться твоя мрія до кінця, але це перші кроки, і це тверді правильні кроки. Бо ти розумієш: ти їх сам зробив. Ти вже повірив у те, що почув. І те, що ти почув теоретично, вже працює на практиці.

Читав такий факт. Один професор, здається, в Гарварді це було, проводив курси менеджменту, навчав такої жорсткої правильної американської теорії. Якось один зі слухачів задав професорові запитання: «А ви управляєте якоюсь компанією?» Каже, ні. «А у вас є якийсь бізнес?» – «Немає». – «А може, ви у якийсь інший спосіб заробили великі кошти, мільйон доларів?» – «Ні, в мене нема таких коштів». – «А чого ви тоді навчите мене? Я мільйонер». Пауза, тишина. Піднявся один чоловік і каже: «На курси до цієї поважної людини я ходжу вже декілька років. Коли я перший раз прийшов, був мільйонером, а сьогодні я мультимільярдер».

Часом думається, що людина, яка заробила великі кошти, спроможна й інших зробити мільйонерами. Але це не завжди так. Є певні ситуації на ринку, і коли ти потрапляєш в ці ситуації, просто вони спрацьовують так, що стається ця подія, реалізація продукту. А потім можна цим досвідом ділитися, але він не завжди буде спрацьовувати в житті інших людей, бо не буде такої ринкової ситуації, не буде інших ситуацій, не буде команди», – пояснив Олег Рабочаускас.