У оргкомітеті фестивалю “Бандерштат” повідомляють, що готові відновити роботу з організації фестивалю, однак заважатимуть на те, як розвиватиметься ситуація із коронавірусом і карантином в Україні.

Про це розповіла організаторка Анастасія Передрій, – пише Слух.

“Ми стежимо за ситуацією в країні і чекаємо офіційних рішень уряду. З огляду на це будемо вирішувати. У нас повна бойова готовність, хоча ми й тимчасово призупинили анонси нових учасників, з якими вже є домовленості. Втім, готові відновити роботу в будь-який момент”, – зазначила Анастасія Передрій.

“Якщо карантин триватиме далі й фест доведеться переносити, то будемо насамперед сподіватися на лояльність наших відвідувачів, адже гроші з проданих на цей момент квитків одразу вкладалися у фестиваль. Ми, зі свого боку, також підемо назустріч і сформуємо програму лояльності для них. На майбутнє — дуже важливо, формуючи договори й контракти з артистами, пропрацьовувати пункт форс-мажору”, – розповіла організаторка.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що фестиваль українського духу “Бандерштат” у 2020 році відбудеться 7-9 серпня на території села Рованці.