У ДП “Служба місцевих автомобільних доріг Волинської області” вже внесли ділянку цієї дороги у перелік автошляхів, які мають відремонтувати цьогоріч.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

За словами заступника директора підприємства Миколи Поцалуйка, йдеться про ділянку від села Широке і Бужани, протяжністю близько 4 кілометрів.

Раніше жителі сіл Бужани та Ржищів написали петицію з вимогою відремонтувати цю ділянку дороги. Звернення розглядали на сесії Волинської обласної ради. Депутати погодились, що автошлях справді потребує ремонту.

На засідання прийшли і жителі села Ржищів – це населений пункт за Бужанами, фактично, крайня точка між Волинню та Львівщиною. Вони попросили, аби відремонтували дорогу і до Ржищева, оскільки там ситуація зі сполученням не краща.

“В нас крик душі. Петицію ми писали, складали, підписувались Ржищів і Бужани. Ми привозили чотири рази адміністрацію. Ми просимо, і нам завжди обіцяють, що дорога вже буде зроблена”, – каже мешканка села Ярослава Семенюк.

Втім, у ДП “Служба місцевих автомобільних доріг” кажуть, що цьогоріч грошей у бюджеті на ремонт ще й цієї ділянки – немає.

“Щоб ще одну ділянку від Бужан до Ржищів внести до переліку, то коштів на це немає. Поки що на засіданні обласної ради включено рішення лише щодо однієї ділянки, це від села Широкого до села Бужани”, – каже Микола Поцалуйко.

Остаточно перелік доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч, облрада затверджуватиме на сесії вже незабаром.

Більше – у сюжеті.