Петро порошенко застерігає: відсутність співпраці з МВФ означає дефолт, а дефолт означає наступ Росії.

Про це заявив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв‘ю телеканалам «Прямий», «Еспресо» та «5 канал».

«У нас стоїть питання не просто розвитку, а виживання країни. Хочу наголосити, що кошти, які будуть залучені, йдуть на покриття дефіциту бюджету – вони йдуть на виплату пенсій, бо Пенсійний фонд має дефіцит. Пенсії немає чим виплачувати. Треба чесно розмовляти з власним народом. Фонди боротьби з безробіттям не покриватимуть виплат по безробіттю людей, яких зараз примусово звільняють з роботи у зв’язку із зупинкою підприємств, у зв’язку з карантином. Люди похилого віку, самозайняті, ФОПи, які працювали в ресторанах, на ринках, – зараз все це закрито. Люди залишилися без коштів для існування, і залишилося в них на два тижні, на місяць грошей», – зазначив Петро Порошенко.

«Я хочу наголосити, що Зеленський залишився перед дуже непростим вибором. На щастя, зараз вибір був зроблений на користь України. Як буде далі – я не знаю», – застерігає Порошенко.

«Тому вибір простий: або депутати працюють на Росію, бо відсутність МВФ означає дефолт країни. А дефолт означає російський наступ. Або ми працюємо над порятунком держави, бо сьогодні мова йде не про розвиток, а про порятунок держави. І тут треба чесно говорити з народом. І тому ніхто навіть сумніву не мав, що «Європейська Солідарність» буде лідером цього процесу», – наголосив лідер партії.