Запровадження надзвичайного стану навряд чи зможе зупинити поширення коронавірісу. При цьому режим надзвичайного стану завдасть нищівного удару по економіці країни.

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він зазначив, що у президента Зеленського достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи.

«Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І у нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо”, – нагадав Петро Порошенко.

Він наголосив, що партія «Європейська Солідарність» виступає за мораторій на внутрішньополітичну  боротьбу. Однак і влада має відмовитись від планів під прикриттям коронавірусу протягнути сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення. 

«Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу у суспільстві, розколюють його», – застеріг Петро Порошенко.