Трамп і Кім Чен Ин зустрінуться в елітному готелі КАпелі на острові Сентоса в Сінгапурі. Він розташований на південь від головного острова Пулау Уджонг і з’єднаний з ним мостом. Обоє лідерів вже неодноразово скасовували цю зустріч. Втім згідно останніх даних вона таки відбудеться. Дональд Трамп щоденно радиться з спеціалістами щодо перемовин, а делегація зі США вже приїхала в Сінгапур, щоб ретельно підготуватися до історичної події. Влада країни обмежить пересування у повітряному просторі на час саміту з одинадцятого по тринадцяте червня. Правоохоронці кажуть – це задля підтримки національної безпеки.

Російський стрижень в Молдові. Президент Молдови Ігор Додон вважає, що відібравши у російської мови преференції перед іншими у державі, держава зробила помилку. На його думку, російська була певною мовною опорою в Молдові. Він звинувачує демократів у недалекоглядності.

У понеділок головний суд Млдови анулював закон про міжнаціональний статус російської мови. Інші п’ять законів щодо мов нацменшин, які Ліберальна партія хотіла відмінити, суд не скасував.  У США хочуть скасувати традиційний конкурс бікіні на конкурсах краси. Про це в ефірі американського каналу ЕйБіСі заявила голова опікунської ради конкурсу Гретчен Карлсон. За її словами нині в Америці стартує нова ера без бікіні. Тепер членам журі не потрібно буде оглядати напівоголених дівчат, щоб з’ясувати, яка з них заслуговує на титул міс Америка. З 2019 року організатори сфокусуються на інтелекті дівчат, їхніх сферах зацікавлень та соціальній активності.