У Франції тисячі людей вийшли на вулиці, щоб виступити проти антисемітизму та вшанувати вісімдесятип’ятирічну Мірель Кнолль. Жінку вбили минулого тижня через міжнаціональну ненависть. Людей обурила смерть єврейки, яка пережила Голокост. Акції відбулись у багатьох містах країни, зокрема і в столиці. Президент Емануель Макрон на знак солідарності одягнув кіпу – традиційний для євреїв головний убір. Французький лідер назвав цей акт “жахливим злочином” і підтвердив свою “абсолютну рішучість боротися з антисемітизмом”. Марш протесту вже назвали білим. Люди на нього приходять з білими трояндами та зі значками, на яких є портрет Мірель Кнолль. Жінку зарізали у власному будинку двадцять третього березня двоє чоловіків на ґрунті національної ненависті. Поліція розслідує справу.

У Шотландії знайшли лісового кота неймовірних розмірів. Тварина довжиною сто двадцять сантиметрів гуляла по нічному лісі Клешиндарроч. Вона і потрапила у об’єктив прихованої камери благодійників з організації Вайлдкет Геван. На думку фахівців, популяція цього виду в лісі Клешіндарроч налічує від десяти до п’ятнадцяти особин. Загалом тварин цього виду у Шотландії близько тридцяти п’яти. Проте кішка, яку зафіксувала відеокамера найбільша за всю історію спостережень.

Американський клуб собаководів визначив найпопулярнішу породу цього року. Перше місце вже традиційно посів лабрадор ретривер. Саме його найчастіше заводять американці. Ця порода лідирує вже двадцять сім років у виборі чотирилапого друга. Друга у рейтингу – німецька вівчарка. Третім за вподобаннями виявився родич переможця – голден ретрівер. Французький та німецький бульдог замкнули п’ятірку найпопулярніших порід у Сполучених Штатах. В цій країні чотирилапих друзів дуже люблять. Згідно даних Американської асоціації продуктів для домашніх тварин, американці в 2016 році витратили понад шістдесят два мільярди доларів на догляд за домашніми улюбленцями. Перед тим як придбати собаку у Сполучених Штатах, власник повинен поговорити з відповідальною за безпеку тварини особою, щоб переконатись – наміри у майбутнього господаря хороші. Закон суворо карає тих, хто жорстоко поводиться з домашніми улюбленцями.