Комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив законопроект про створення Антикорупційного суду. За затвердження відповідного документу проголосували тринадцять із сімнадцяти присутніх на засіданні. Проте ще тривають перемовини щодо двох положень, які потребують додаткових дискусій. Зокрема обговорюють право вето міжнародних експертів щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Також ввечері двадцять першого травня спікер Верховної Ради Андрій Парубій матиме скайп-конференцію з представниками Міжнародного валютного фонду та Венеціанської комісії, де вони спробують узгодити дві непогоджені правки.

Українці стали більше їздити до Литви на заробітки. За інформацією Департаменту міграції, лише за перший квартал цього року до балтійської країни прибули понад одинадцять тисяч українців. Для порівняння, у дві тисячі сімнадцятому році на заробітки виїхали три з половиною тисячі осіб.
Нещодавно уряд Литви вирішив встановити квоти для іноземних працівників через інтенсивне зростання імміграції з України. При цьому, квоти не діятимуть щодо кваліфікованого персоналу.
Міністерство соціальної політики прогнозує в найближчі роки посилення міграційних процесів в Україні за рахунок високого попиту на кваліфіковану робочу силу.

Сімдесят один зустріла із екстримом. У Дніпропетровській області сімдесяти однорічна жінка на інвалідному візку вирішила екстремально відсвяткувати свій день народження. Пенсіонерка замовила собі в подарунок стрибок з парашутом. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. Політик повідомив, що жінка стрибнула із висоти чотири тисячі двохсот метрів разом із інструктором.